Aby zakupić licencje Enterprise Architect należy skontaktować się z naszym działem handlowym (e-mail: sprzedaz@isolution.pl). Zakupione oprogramowanie dostarczymy w ciągu 48 godzin od momentu potwierdzenia zamówienia.

Chcesz kupić licencję?

Kupując licencje Enterprise Architect, nabywają Państwo prawo do 12-miesięcznego abonamentu, podczas którego można korzystać  ze wsparcia producenta oraz aktualizować wersję oprogramowania (np. z wersji 9.0 na wesję 9.1). Licencje można odnowić w dowolnym momencie, dokonując opłaty za przedłużenie. Wniesienie opłaty uprawnia do pobrania najnowszej wersji Enterprise Architect’a. Odnowienie subskrypcji obejmuje jedynie liczbę i rodzaj licencji pierwotnie zakupionych. Wszelkie dodatkowe licencje można zakupić po cenie standardowej dla wymaganej wersji.

 

Więcej informacji uzyskasz pisząc maila na sprzedaz@isolution.pl

Chcesz odnowić licencję?

Enterprise Architect jest dostępny w 6 wersjach. W każdym momencie mogą Państwo zdecydować się na rozszerzenie posiadanej wersji narzędzia do wersji wyższej (np. wersji  Desktop do Corporate). Warunkiem umożliwiającym podniesienie wersji narzędzia, jest posiadanie aktualnej licencji narzędzia. W przypadku wygaśnięcia abonamentu należy w pierwszej kolejności zakupić odnowienie subskrypcji.

Więcej informacji uzyskasz pisząc maila na sprzedaz@isolution.pl

Chcesz rozszerzyć licencję?

Istnieje możliwość aktualizacji posiadanej wersji narzędzia do wersji nowszej, np z wersji 7.5 do 9.0. Warunkiem koniecznym jest posiadanie aktualnej licencji oprogramowania (subskrypcji). Posiadacze aktualnej licencji mogą pobrać nowszą wersję oprogramowania ze strony dla zarejestrowanych użytkowników.

Aktualizacja wersji jest darmowa, ale w przypadku wygaśnięcia abonamentu należy w pierwszej kolejności zakupić odnowienie subskrypcji.